AUDITORIA – Святі
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

AUDITORIA – Святі (Кліп)

«Святі за спиною гострять ножі», коли згадують про дивовижне та важкоконтрольоване явище під назвою українська політика. Отже, напередодні чергових президентських виборів у нашій країні, учасники гурту Auditoria відзняли кліп до треку «Святі», на злободенну, так би мовити, тему. Directed by Любов Мартинець.

«Несподіванка та провокація», – саме так коротко охарактеризували свою нову роботу музиканти, запропонувавши меломанам висунути власне припущення, яка саме головна ідея прихована у кліпі та пісні. «Ми не будемо висловлювати свою думку, про що ця робота і, як вже показують коментарі, у кожного різні асоціації з приводу цього кліпу! Головне, що у всіх різні думки і це круто», – пишуть у соціальних мережах представники гурту Auditoria.

Разом із тим, єдине що зазначили музиканти стосовно концепції даної роботи, це те, що сьогодні абсолютно не складає жодних зусиль потрапити під чужий вплив, стати таким собі інструментом для досягнення чужих цілей, які інколи приводять до трагічних наслідків. Саме тому хлопці закликали усіх бути свідомими.

Додамо, що пісня «Святі» увійшла до останнього студійного міні-альбому команди під назвою «Сни», що побачив світ у лютому 2018 року (тоді ще під назвою гурту «Ауд.238»).

AUDITORIA – Святі
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *