AUDITORIA – Сни
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

AUDITORIA – Сни (Кліп)

«Прийшла осінь, небо журиться, дощ впаде за мить. А ми, на початку жовтня, презентуємо кліп на пісню «Сни», – йдеться у дописі гурту AUDITORIA.

Прихильники якісної української гітарної музики до останнього часу знали цей гурт під назвою «Ауд.238» (що, до слова, точно не полегшувало пошуки у мережі за назвою команди), а відтепер музиканти вирішили спростити правопис своєї назви до AUDITORIA та одразу ж презентували перший реліз після міні-ребрендінгу. Мова йде про новий кліп до пісні «Сни», у якому головного героя переслідує його «мертве минуле» – кохання, що померло у реальному житті, але продовжує існувати у снах та свідомості. Чим закінчиться боротьба героя зі своїм внутрішнім я – дізнаєтесь, переглянувши свіжу відеороботу від гурту «Аудиторія».

Режисура новинки – справа рук тандему юних креаторів, до якого увійшли Антон Соловей та Люба Мартинець. «Виношували ми цей кліп дев’ять місяців, практично наче дитя, і ось настав день його народження. Не пропустіть!» – пише у Facebook Люба.

Додамо, що ті, хто не знайомий із творчістю гурту AUDITORIA, цілком можуть впізнати його фронтмена – Дмитра Самко, який успішно приймав участь у шоу «Голос Країни» у рамках команди Серія Бабкіна. Співак покинув 8 сезон телевізійного шоу за один крок до фіналу.

AUDITORIA – Сни

AUDITORIA у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *