AUDITORIA – Дихати
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

AUDITORIA – Дихати (Кліп)

Хлопці з гурту AUDITORIA презентують новий сингл «Дихати» у комплекті з офіційним «живим» кліпом, створеним зі фрагментів виступу команди на цьогорічному фестивалі Rock&Buh у Хмельницькому.

«Спробував себе в ролі режисера-монтажера музичного відео. Оцінити можна за посиланням на Ютуб», – коментує Влад Оленич. Зйомка – Анатолій Мендусь.

Вже сьогодні, як ви знаєте, до своїх повноважень береться літо 2019 року, на яке дуже чекали учасники гурту AUDITORIA. За їхніми словами, це пора довгоочікуваних канікул, вистражданих титанічними зусиллями відпусток, та, звісно ж, найпотужніших і наймузичніших рок-фестивалів. І саме тому команда вирішила, так би мовити, підготувати меломанів своєю «передлітньою» роботою «Дихати» до майбутнього фестивального відриву.

«Пісню цю писав ще десь в 2016 році у Києві, її ідея полягає в тому, що кожен має право на власну думку, навіть якщо вона і суперечить загальноприйнятій ідеології (соціальній або політичній). Я не кажу про те, що я злодій, наприклад, і я вправі вбивати, ні, просто, ми всі боремося за якісь вільності, тим самим зазіхаючи на чужу територію,тобто свободу! Ми всі незалежно від кольору шкіри, від соціального статусу, маємо право «дихати на повні груди»,але якщо це не заважає іншим,тобто наша свобода закінчується там, де починається свобода іншої людини», – розповів «Нотаткам» про новинку фронтмен AUDITORIA Дмитро Самко.

AUDITORIA – Дихати
AUDITORIA y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *