AUDITORIA – Буде
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

AUDITORIA – Буде (EP)

«Буде» – це новий міні-альбом рок-гурту AUDITORIA, який включив у себе чотири свіжі пісні: «Завтра не настане», «Танцюй», «Тебе знайти» та «Все пройде».

За словами учасників команди, всі чотири треки символізують різні емоційні стани людини, яка блукаючи цим величезним світом постійно бачить бруд, брехню, ненависть, духовну бідність, тощо. Втім, після своєї роботи музиканти все ж таки хотіли залишити три крапки із оптимістичним забарвленням, адже головний герой альбому переживає у ній шлях від відчаю і зневіри до появи нової надії та впевненості у завтрашньому дні.

Запис, зведення та мастеринг: Дмитро Афанасьєв (SINOPTIK).

«На зв’язку AUDITORIA. Перед вами прожита і переосмислена частинка нашого життя, яку ми синтезували у ці чотири композиції. Це все наші думки та переживання, які впливали на нас протягом останніх років», – кажуть хлопці.

«Нарешті! Дорогі друзі, раді вам сьогодні представити наш другий студійний міні-альбом «Буде»! Всім дуже вдячний, хто допомагав у створені. Також розраховую, друзі, на вашу підтримку. За репости буду дуже вдячний», – пише у Facebook лідер гурту AUDITORIA Дмитро Самко.

Новий EP «Буде» вже присутній на всіх музичних платформах.

AUDITORIA – Буде
Spotify
Apple music
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *