AUDITORIA – Алкоголь
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

AUDITORIA – Алкоголь (Сингл)

Хлопці з гурту Auditoria завершили роботу над першим релізом у 2019 році – синглом «Алкоголь», у якому йдеться про різні людські залежності та слабкості. Нагадаємо, що на початку січня, після деякої творчої паузи, музиканти анонсували повернення до студійної роботи, у результаті чого сьогодні меломани отримали можливість познайомитися з новинкою від столичного колективу.

За словами лідера «Аудиторії» Дмитра Самко, не зважаючи на те, що пісня носить назву «Алкоголь», у ній йде мова не лише про залежність від міцних напоїв, але і про інші дратівливі та болючі звички. Зокрема про потребу у показовому щасті на сторінках соціальних мереж, яке фактично є звичайною маскою, за якою сховано страждання, невпевненість та біль. Окрім того, у композиції також поставлено наголос на залежність від суспільної думки, що часто може розділяти людей на «віртуально-ідеальних» та не надто успішних представників реальності.

«Сьогодні ми поговоримо не стільки про пропаганду алкоголю, скільки про вибір, молодість, перепони, та тернистий шлях долі», – коментує вокаліст гурту Auditoria.

«Окрему подяку висловлюємо нашим друзям: Дар’ї Шамриній (дизайн і створення обкладинки синглу), Кирилу Бавикіну (бас-гітара) та Кирилу Вакарєву (синти), які разом з нами створювали та вдосконалювали цей трек. Студії звукозапису SoundPlant Studio і особисто Антону Блащуку, завдяки яким сингл побачив світ. І звісно ви, друзі! Без вас все це було б неможливим! Ваша думка дуже важлива! Робіть репости, поширюйте, пишіть коментарі, діліться враженнями (будь-якими)!» – додають музиканти.

AUDITORIA – Алкоголь
AUDITORIA y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *