Аудіокниги українською
Матеріали

Аудіокниги українською мовою

Аудіокнига – це озвучений професійними артистами і записаний літературний твір. Пропонуємо до вашої уваги аудіокниги українською мовою!

Класика і сучасні книги, ділова література та вірші, казки, фантастика та фентезі, біографії відомих особистостей та історичні романи – практично всі жанри можуть бути успішно передані не тільки друкованим текстом, але і живим словом. Аудіокниги дозволяють почути улюблені книги в новому, часом несподіваному виконанні, відчути себе учасником подій, що відбуваються. Познайомитися з новими творами у форматі аудіокниги ви можете при відсутності часу на їх прочитання, адже аудіокнига дозволяє сприймати інформацію при вільних очах і руках, що дає вам свободу руху і дії в порівнянні з читанням друкованих текстів.

Аудіокниги українською
Аудіокниги українською
Аудіокниги українською

Над записом художніх аудіокниг на студії працює команда професіоналів: режисер, звукооператор, композитор (якщо аудіокнига з музичним супроводом), артисти-виконавці. Все це ви можете оцінити під час прослуховування. Подібно перегляду театральної постановки, прослуховування аудіокниги за літературним твором розширює уявлення про нього. Інтонації читця можуть викликати у слухача той інтерес до твору, який не завжди досягається друкованим словом. Тут все, звичайно, індивідуально і залежить від контакту читця і слухача – того контакту, який люди встановлюють, наприклад, зі співаками, слухаючи їхні записи.

Вам також має сподобатись...

4 коментаря

  1. Татко Бобчур says:

    Молодці. Теж хотів би таким займатися. Дякую

  2. UA AudioBooks says:

    Озвучую книги українською, буду рада новим підписникам https://www.youtube.com/channel/UCJ2jXZvmdncmWpFijxp2yJg

  3. Багато аудіокниг онлайн на українській – sound-books.net

  4. Андрій says:

    Так! Все круто, проте де посилання на завантаження?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *