Ауд238 – Не тримай
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ауд.238 – Не тримай (Сингл)

Слідом за оприлюдненим у мережі бекстейдж-відео студійної роботи від столичної команди «Ауд.238» («Аудиторія два три вісім»), логічно трапилася прем’єра нової пісні під назвою «Не тримай», у якій музиканти підняли проблему вируючої колись та осушеної зараз ріки кохання. Запис треку відбувався на студії AVsound.

«Мета нашої групи – намагатися дати відповідь на вічні, болючі питання кохання, ненависті та пошуків себе. Що стосується безпосередньо пісні «Не тримай», то вона про ту ситуацію, коли померле кохання стає надзвичайно великим тягарем для людей, які не можуть відпустити один одного. На моє особисте переконання, не варто тримати те, що давно померло», – поділився думками із читачами нашого сайту вокаліст гурту «Ауд.238» Дмитро Самко.

Нагадаємо, що про дві попередні авторські роботи «Аудиторії» (мова про пісні подвійного синглу «Храми на брехні»), ми вже розповідали кілька місяців тому, а сьогодні згадали і нову композицію, що стала символічним завершенням прем’єр від гурту на найближчий час. Адже наразі, за словами музикантів, вони планують максимально повно сконцентруватися на підготовці концертної програми задля майбутніх осінніх виступів і про студійний запис новинок вони мають тимчасово забути. Але уважні слухачі «Аудиторії два три вісім» можуть пам’ятати нещодавні заяви хлопців про наміри зняти відеокліп до нової пісні, тому будемо уважно слідкувати за подальшими новинами зі стану команди.

Українська музика: Ауд.238 – Не тримай

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *