Ауд238 – Храми на брехні
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ауд.238 – Храми на брехні (Сингл)

Столична команда «Ауд.238» (яка, відповідно до назви, була заснована однокурсниками одного зі столичних ВУЗів), практично в останній день стабільної роботи сайту «ВКонтакті» в Україні, презентувала у даній соціальний мережі свій новий подвійний сингл, що отримав назву «Храми на брехні». Окрім однойменного треку до релізу потрапила композиція «Тебе знайти», довершивши задуману музикантами історію про болючі душевні почуття.

«Ми, як гурт, хотіли бути почутими. Тому прийняли рішення відібрати пісні, які нам дуже подобаються і записали їх студійно. Обидві презентовані пісні – про кохання, пошук та душевний біль. А народжувалися вони по-різному: у композиції «Храми на брехні», наприклад, спочатку з`явився гітарний риф. І було це ще роки 4 тому. Вже потім Діма (вокаліст) написав на нього слова. А текст пісні «Тебе знайти» фронтмен навпаки написав одразу, а нам, музикантам, потрібно було пісню аранжувати та дещо доробити певні моменти тексту», – кажуть учасники гурту «Ауд.238».

Також хлопці повідомили читачів нашого сайту, що наступний сингл гурту вже практично на підході та має з’явитися у мережі самим найближчим часом. Відтак наразі команда «Ауд.238» концентрує свої творчі зусилля на підготовці нової пісні, паралельно формуючи програму для виступів на майбутній літній сезон, тому слідкуйте за подальшими анонсами.

Українська музика: Ауд.238 – Храми на брехні

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *