Ауд.238 – Долоні
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Ауд.238 – Долоні (Кліп)

Через нетривалий часовий проміжок після оприлюднення тізеру нового кліпу столичних альтернативщиків з гурту «Ауд.238», повна версія ролику до пісні «Dолоні» таки з’явилася у мережі. «Два дні в комі… Долоні, але не твої», – розповідають про свій відривний вікенд музиканти, який гучно проходив під гаслами «життя суцільне божевілля» та «ми з тобою перейшли усі межі». У свіжій роботі команди присутні усі необхідні елементи шаленого релаксу у стилі рок-н-ролл – добрі друзі, дівчата у міні-спідницях, алкоголь та, звісно, гучна гітарна музика. Подібні паті із правильною періодикою точно підуть на користь чи не кожній людині, втім, слід завжди остерігатися, щоб формат вашої тусовки з часом не переріс у той, який хлопці зобразили наприкінці відео.

Якщо вірити сторінкам «Ауд.238» у соціальних мережах, студійна робота над треком «Долоні» завершилася напередодні самісінького Нового року (AVsound Studio), а буквально вчора відбувся й інтернет-реліз кліпу до новинки (монтаж – Антон Соловей). «Поки ви тільки мрієте потрапити до великого шоу-бізнесу, дивіться, як це роблять професіонали», – йдеться в анотації до свіжої музичної міні-стрічки.

Кліп до треку «Долоні» став першим сюрпризом для слухачів у новому 2018 році, але, звісно, далеко не останнім, адже, за словами хлопців, творчі плани у них грандіозні. Що ж, із нетерпінням чекатимемо на їхнє втілення!

Українська музика: Ауд.238 – Долоні

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *