Atmasfera – На глибині
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Atmasfera – На глибині (Сингл)

Український world-music проект Atmasfera, який вже встиг отримати визнання як у колах вітчизняних меломанів, так і далеко за межами Батьківщини, презентував у мережі свій новий авторський твір. Свіжий сингл під назвою «На Глибині» сьогодні було представлено загалу за допомогою сервісу SoundCloud, де пісня доступна для онлайн-прослуховування, а також на сайті Reverbnation, де можна підтримати проект, придбавши композицію за символічний один долар.

Цікаво, що у творі «На Глибині», так само як і у попередніх роботах Atmasfera, було використано тексти древніх мантр на санскриті – найстарішій мові, відомій людству, що поєднується з українським словом. Звучання гурту – це сплетіння електронного аранжування із етнічними мотивами живих інструментів, серед яких – арфа, флейта, бузукі (струнний інструмент родом з Греції) та фізгармонія (клавішний інструмент, схожий на орган). У витоків «Атмосфери» стоять дві дівчини, що називають себе Калінді та Ямуна, але прихильники зі стажем на буклетах попередніх дисків гурту (їх, до слова, наразі 4) могли прочитати, що це сестри-близнята Анастасія та Юлія Яремчук, які окрім вокальних партій грають на флейті та клавішних відповідно.

«Ми дуже багато часу проводимо у дорозі – повз нас пролітають міста, люди, мальовничі природні краєвиди… Часом за вікном світить сонце, а часом дощить. Всі ці зміни трапляються настільки швидко,що ми просто не можемо встигнути їх збагнути, і часом нам здається, що десь там, за вікнами автівки пролітає ціле життя. Інколи дуже хочеться затриматись хоча б на мить, заплющити очі і зануритись у той інший світ », – кажуть вокалістки формації Atmasfera.

На сам кінець варто додати, що зовсім скоро кияни та гості столиці зможуть відчути «Атмосферу» наживо – 8-10 липня гурт візьме участь у масштабному етно-фестивалі Країна Мрій Atlas Weekend на ВДНГ.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Ігор Бузницький says:

    Шикарно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *