Atmasfera – На глибині
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Atmasfera – На глибині (Кліп)

«Лише слід зупинитися, прислухатися і відчути власні сили і спокій там, На Глибині…», – запевняють слухачів учасники мультиінструментального колективу Atmasfera в анотації до своєї новинки. Саме сьогодні, 6 березня 2017 року, прихильники формації отримали можливість ознайомитись зі свіжим кліпом до пісні «На глибині», який символізує актуальний вектор музичного розвитку гурту. Основна частина знімального процесу проходила у Норвегії, під керівництвом режисера Міхаіла Пузюріна, а завершальні зйомки відбувалися вже в Україні.

На думку музикантів, саме величні норвезькі краєвиди якнайкраще зуміли доповнити головну ідею роботи «На глибині», в основу якої покладено тези стосовно особистої гармонії людини, внутрішнього світу та самопізнання. «Наш кліп вийшов затишним, енергетичним, таким, що викликає бажання зупинити всі зовнішні і внутрішні перегони, які знесилюють і спустошують нас, а натомість – відшукати тихий куточок світу і, закривши очі, зануритись на свою глибину. Адже кожна людина – це окремий світ, ціла планета із безмежними можливостями. Часом бракує слів, щоб описати те, що відчуваєш. Тому є лише одна умова і один шлях, після якого починається Дорога всередину себе», – діляться вокалістки гурту Atmasfera, сестри-близнючки Калінді і Ямуна.

Зазначимо, що над новинкою «На глибині» працювала справжня міжнаціональна команда спеціалістів: оператори Маріуш Маргас, Міхал Напєжинський, Олександр Кулик та Міхаіл Пузюрін, з пошуком локацій та технічним забезпеченням допомагав хороший друг музикантів, швед за паспортом Ruben Lundström, а головну роль музичної міні-стрічки виконав українець Юрій Каліщук.

Українська музика: Atmasfera – На глибині

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *