Atlantic Gardens – Тебе,Мене
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Atlantic Gardens – Тебе,Мене (Сингл)

Зовсім нещодавно, декілька днів тому, молодий тернопільський гурт Atlantic Gardens виклав у мережу свій авторський сингл «Тебе, Мене», який став першим україномовним твором у репертуарі команди. Цікаво, що музиканти вирішили присвоїти саме цій композиції статус бонус-треку свого попереднього, виданого минулого року студійного альбому під назвою The Melancholy’s Bloom. Автором слів та музики згаданої пісні виступив ритм-гітарист гурту Вадим Булик, а саунд-продюсером став Євген Мельниченко.

«Досить довго нічого не виходило українською, але з часом все-таки вдалось. Ця пісня доволі абстрактна – людина, яка чує «Тебе, Мене», може подумати, що це звичайнісінька історія кохання, або ж навпаки, зрозуміє сенс пісні зовсім в іншому. Тут у кожного слухача починає грати уява, а закладена у треку головна ідея виявляється для кожного індивідуальною», – розповіла «Нотаткам» вокалістка Atlantic Gardens Дарія Добринська.

За словами Дарії, одне з найперших завдань, що ставить перед собою гурт Atlantic Gardens – це безперервне самовдосконалювання та його демонстрація у подальших авторських релізах та, звісно, живих виступах. Формація не боїться експериментувати зі звуком та відкривати для себе щось нове, тож все це, як зазначила фронтвумен, прихильники відчують вже у наступних студійних записах, чекати на які лишилося зовсім недовго.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *