Astarta – Голубці
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Astarta – Голубці (Сингл)

Український фолк-гурт «АСТАРТА» вже гарно знаний далеко за межами нашої України. Створюючи чарівну фолькову музику та додаючи у тексти трішечки гумору, дівчатам вдається втілити у піснях невеличкі цікаві та життєві історії.

Так сталося і з новою композицією «Голубці» – основою пісні є правдива історія життя. Вона була написана 7 років тому, коли вокалістка гурту Інна збиралася одружитися зі своїм чоловіком. Тоді розмови про весілля завжди закінчувалися різними відмовками і саме завдяки цьому народився приспів пісні «Голубці».

«Голубці» – це історія про чоловіків, які морочать голови дівчатам, багато обіцяють, а одружуватися або не хочуть, або бояться. А ще про дівчат, які в цей час мріють про весілля, про ідеального гарного сильного чоловіка, щоб він і горілки не пив, тютюну не палив, гроші заробляв, з чужими жінками не гуляв, шубку купив і завжди тільки одну її любив. За задумом гурту, ця композиція має надихати та підіймати настрій. Теплі голоси вокалісток гурту роблять пісню гармонійною, а народні мотиви додають їй довершеності.

Додамо, що в арсеналі етно-гурту вже є такі альбоми, як «Перший національний» та ASTARTA/EDWIN – записаний у співавторстві з відомим басистом гурту Porcupine Tree – Коліном Едвіном. Наразі триває робота над новим матеріалом «АСТАРТА» під керівницством ДІЛІ (Едуарда Приступи), який обіцяє бути ще яскравішим та неодмінно завоювати любов українського та закордонного слухача!

Astarta – Голубці

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олексiй says:

    Чудово :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *