Astarta/Edwin – Ой у лісі
Електронна музика, Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Astarta/Edwin – Ой у лісі (Кліп)

Маємо для вас цікаву музичну новинку, до створення якої доклали руку Едуард «Діля» Приступа, сайд-проект Ділі під назвою «Астарта» та британський прог-рок басист і продюсер Колін Едвін (гурт Porcupine Tree). Мова йде про перше офіційне відео проекту до свіжої пісні «Ой у лісі», в основу якої покладено народну творчість.

Режисером нового кліпу «Ой у лісі» проекту Astarta/Edwin виступив Сергій Неретін, а місця за операторськими камерами зайняли Ігор Романов та Максим Бернакевич. Режисер монтажу – Саша Брова.

Колін Едвін розповів, що був дуже вражений унікальним вокальним стилем дуету «Астарта» коли почув їх вперше і саме через це з часом вирішив об’єднати із ними свої творчі зусилля. Це було не саме просте рішення для Коліна, адже матеріал гурту має міцну основу з українських народних елементів, з якими музикант аж ніяк не був добре знайомий раніше, але які виявилися для нього неймовірно цікавими та захоплюючими музичними частками.

Наразі Колін Едвін та «Астарта» вже завершили роботу над повноформатним дебютним альбомом свого спільного проекту та вже анонсували його скорий реліз, що має відбутися 17 лютого 2016 року. Слідкуйте за новинами!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *