Astarta/Edwin – Однойменний альбом
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Astarta/Edwin – Однойменний альбом

Як ви пам’ятаєте, декілька місяців тому ми вже писали про спільний проект Ділі, гурту «Астарта» і британського музиканта і продюсера Коліна Едвіна, та зокрема про їхній офіційний кліп на пісню «Ой у лісі». Через деякий нетривалий час, міжнаціональний музичний проект встиг розжитися також своїм дебютним повноформатним альбомом під назвою Astarta/Edwin, який, до речі, нещодавно потрапив до всесвітньої мережі. Зі свого боку ми, звісно ж, закликаємо всіх підтримати музикантів та офіційно придбати цей LP в онлайн-крамницях Google Play чи iTunes, або ж у великих музичних магазинах вашого міста.

До однойменного з назвою проекту диску Astarta/Edwin увійшло дванадцять нових композицій, серед яких знайшлось місце і згаданому треку «Ой у лісі». «Едвіну вдалося класно доповнити українські народні пісні особливим західним мелодизмом і ритмікою, що дуже допомогло вивести наші голоси на ведучі ролі пісень та подати їх слухачу у потрібному обраному світлі. Словом, результатом нашої спільної творчої роботи стала фольк-музика в оновленій модерній інтерпретації. Едвін називає цей жанр collision music, що перекладається з англійської як музика поєднання у контексті країн та народів», – розповіли дівчата з Astarta.

«Я чудово пам’ятаю ту мить, коли Діля надіслав мені для аранжування аудіофайли перших двох пісень. Я був дуже вражений: голоси звучали надзвичайно тремтливо і хвилююче, але у той же час відчутно легко. На жаль, у Великій Британії кожного дня не почуєш таких гармоній, це зовсім інша культура, яка мене захопила», – зазначив Колін Едвін.

Додамо, що запис дебютного релізу українсько-британського проекту проходив на столичній EP Studio, а результати цієї роботи було видано на лейблі Comp Music/EMI.

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *