Асса – Заворожи мен волхве
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Асса – Заворожи мені, волхве (Сингл)

Музиканти столичного гурту «АССА» вирішили у буквальному сенсі заворожити українських меломанів, презентувавши свою нову композицію «Заворожи мені, волхве», в основу якої було покладено слова українського кобзаря Тараса Григоровича Шевченка. Запис нового треку тривав одну повну ніч: надихнувшись поезією відомого поета, пропустивши крізь себе його особисті драми та переживання, учасники гурту одразу ж взялися до роботи. Записував нову композицію Дмитро Власов, заручившись допомогою барабанщика Євгена Манна, який взявся за аранжування. До речі, саме Євгену, спільно з вокалісткою Тетяною Власовою належить авторство музики, а також виконання всіх клавішних партій.

«Коли у нас виникла ідея написати пісню на вірш українського класика, я перечитала багато поезій Тараса Шевченка. Вибір був нелегкий, адже у поета все-таки дуже своєрідні вірші і братися за них, чесно кажучи, було навіть страшнувато. Інтуїтивно зупинилася на «Заворожи мені, волхве» – він мені здався дуже доречним наразі. Мені здається, у цьому вірші можна відчути невідповідність реалій мріям автора і, власне, його особисту драму через це. Утім, тут все-таки прочитується певна надія – принаймні, так мені хочеться думати», – розповіла «Нотаткам» фронтвумен гурту «АССА» Тетяна Власова про нову пісню.

Нагадуємо, що найпершими дізнаватися новини та анонси концертів від «АССА» ви можете на сторінках у соціальних мережах. Приєднуйтесь до спільнот колективу ВКонтакті чи Фейсбук та не соромтеся залишати там ваші враження, коментарі й побажання музикантам на майбутнє, адже кожному виконавцю завжди приємно отримувати зворотній зв’язок, який зараз стало модно називати англійським словом feedback.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *