АССА – Волхв
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

АССА – Волхв (Сингл)

Відсьогодні перелік пісень, в основу яких покладено твори всесвітньо визнаного кобзаря України Тараса Шевченка збільшився ще на одну композицію – музиканти столичного рок-гурту «АССА» презентували у мережі свій новий студійний сингл під назвою «Волхв». До речі, саме з цією композицією музиканти «АССА» ставали призерами тематичного всеукраїнського конкурсу «Ше. Пісня», однак тоді це була лише її акустична варіація (про яку ми свого часу вже розповідали читачам «Нотаток»), а не теперішня остаточна версія, записана у повному «бойовому» складі команди.

«Пісня спочатку з’явилася в акустичному варіанті – у форматі «вокал+клавіші». Саме тоді в Україні проводили конкурс пісні на слова Тараса Шевченка «Ше.Пісня», тож ми теж вирішили спробувати покласти його вірш на музику. Так сталося, що наша пісня потрапила до фіналу конкурсу і принесла гурту відзнаку «За найчуттєвіше виконання». Ну а надалі за справу взявся наш бас-гітарист і саунд-продюсер Євген Крутоголов – повноцінне аранжування пісні це його рук справа. Над студійним записом і зведенням треку він декілька місяців працював пліч-о-пліч із Дмитром Власовим», – прокоментувала «Нотаткам» новинку вокалістка «АССА» Тетяна Власова.

Саме новій композиції «Волхв», до речі, випало стати першою ластівкою з майбутнього повноформатного альбому колективу, робота над яким наразі триває. За словами фронтвумен «АССА», станом на сьогоднішній день, ця пісня має стати єдиним неавторським твором з усієї вищезгаданої платівки, адже як ви могли зрозуміти, музику і слова співачка зазвичай пише власноруч, заручившись підтримкою своїх музикантів. Слідкуйте за новинами формації у соціальних мережах та не пропустіть живі виступи у вашому місті, наступний з яких, до речі, відбудеться у Луцьку 12 листопада.

АССА – Волхв

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *