Асса – Скоро буде літо
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

АССА – Скоро буде літо (Відео)

Хоча б на якусь крихту підзарядити вітчизняних меломанів позитивними емоціями вирішили музиканти столичного гурту «АССА» та презентували у мережі свій новий smile-кліп до пісні «Скоро буде літо». Та й дійсно, що може бути позитивнішим за посмішку?

«Давно хотілося зробити відео, яке за кілька хвилин заряджало б гарними емоціями надовго. Я сама люблю усміхатись, люблю усміхнених людей, тому подумала – чому б не зібрати в одному кліпі багато-багато щирих посмішок? Збирали ми їх кілька тижнів. Зверталися до друзів і знайомих із дивним проханням: «Поусміхайтесь, будь ласка, для нас!» Не всі відгукнулись, але зрештою на нас посипалось стільки яскравих усмішок, що ми навіть злякались – а раптом не вдасться вмістити їх у пісню на три з половиною хвилини? Втім, все вдалось. Дивитись без усмішок цей кліп неможливо, ми отримуємо багато позитивних відгуків і радієм, що люди завдяки цьому відео заряджаються позитивом», – розповіла «Нотаткам» про відео «Скоро буде літо» солістка «АССА» Таня Власова.

У цьому своєрідному флеш-мобі від «АССА» взяли участь й інші музиканти, серед яких – Сергій Танчинець («Без Обмежень»), Сергій Мартинюк («Фіолет»), Анна Заклецька (VRODA), Христина Головко (PIANO), Павло Пігура (The Oscar Wild), Артур Черчик («Санмай») та інші. Загалом у новому ролику на вас очікують посмішки 227 людей різного віку, а також трьох котів і однієї собаки.

АССА – Скоро буде літо

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *