Асса – Щастя моє
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Асса – Щастя моє (Сингл)

Свої найщиріші святкові вітання у повному складі передає вам київський гурт «АССА» та презентує нову україномовну композицію «Щастя моє». «Від імені гурту «АССА» вітаю читачів сайту «Нотатки про українську музику» з Новим роком! Бажаю натхнення і побільше гарної музики у 2016!» – передає побажання солістка гурту Тетяна Власова.

Щодо самої прем’єри від гурту «АССА», то у своєму найпершому варіанті пісня «Щастя моє» була написана Тетяною ще півроку тому, але, щоправда, тоді це була практично інша пісня і за настроєм, і за аранжуванням. «Кілька тижнів тому наш барабанщик Євген Манн запропонував нове аранжування композиції, записав клавішну партію, з якої стало зрозуміло, що пісня отримала трохи новорічний настрій. Тож ми вирішили записати її акустичну версію і таким чином зробити країні наш новорічний подарунок. У пісні немає традиційних натяків на зиму, Новий рік і все, що з цим пов’язане, але вона про щастя та про любов – а це, я впевнена, саме те, чого ми всі чекаємо від кожного наступного року», – розповіла фронтвумен «АССА».

На самісінькому початку прийдешнього 2016 року, учасники «АССА» планують засісти у студії звукозапису задля роботи над своїм першим повноформатним альбомом, до якого окрім пісні «Щастя моє», має також увійти презентований раніше російськомовний трек «Дождем», який, до речі, став одним із переможців всеукраїнського конкурсу «Полювання на пісню» від студії «Кофеїн».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *