АССА – Дощем
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

АССА – Дощем (Сингл)

«Найосінніша пісня сезону», – саме так охрестили свій новий сингл учасники столичного гурту «АССА». Продюсуванням історії про осінь у великому мегаполісі, а точніше її остаточного актуального варіанту, займалися спеціалісти студії «Кофеїн».

За словами фронтвумен «АССА» Тетяни Власової, ця пісня була написана дуже швидко, але потім пройшла досить тривалий шлях становлення. «За свою історія дана композиція мала декілька різних аранжувань, а спочатку взагалі звучала російською мовою. Згодом, коли гурт «АССА» перейшов на повністю україномовний репертуар, з’явився текст українською. Відтоді ми виконуємо її лише в такому вигляді. На концертах під відкритим небом я завжди хвилююсь, аби нашим «Дощем» не нашаманити справжній дощ. Але кілька разів помічала протилежне – якщо погода похмура, то саме на цій пісні дощ припиняється. До речі, як на мене, пісня чудово слухається, якщо на вулиці по-осінньому холодно, а ти сидиш собі в теплій квартирі, п’єш гарячий чай або глінтвейн і обіймаєш кохану людину», – розповіла «Нотаткам» співачка.

Вона також зазначила, що наразі гурт «АССА» перебуває у стані своєрідного переломного моменту, тому саме цією піснею колектив ніби закриває певну сторінку своєї історії та символічно відкриває наступну. «Ми збираємось з силами і готові дивувати», – запевняють музиканти.

Українська музика: АССА – Дощем

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олексій says:

    дивно що цей трек не наробив галасу, дуже дивно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *