АССА – Більше Світла
Електронна музика, Матеріали, Релізи

АССА – Більше Світла (Сингл)

Декілька місяців студійної роботи, і от, написана практично 2 роки тому пісня отримала повноцінне музичне життя, вирушивши у мандрівку мережею у якості окремого веб-синглу. Мова йде про новинку від цьогорічних номінантів на престижну музичну премію YUNA в категорії «Новий подих», гурту «АССА», та їхню свіжу композицію «Більше Світла», над зведенням якої працювали Євген Крутоголов (за сумісництвом автор аранжування) і Дмитро Власов.

«Пісня «Більше Світла» має довгу і не зовсім просту історію. Вона була написана близько двох років тому, але не відразу – другий куплет мені довго не давався, а потім, в якусь мить, написала його дуже швидко. За цей час пісня мала кілька абсолютно різних аранжувань, але жоден варіант не здавався довершеним. Коли ж за аранжування взявся Євген Крутоголов, все нарешті зазвучало так, як звучить зараз. Зводилась пісня теж трохи «в муках», капризувала і все ніяк не давалась. Щодо загальної ідеї пісні, то вона полягає у переплітанні неоднозначностей, з яких часто складається наше життя. Можу сказати, що я відповідаю тут за кожен рядок і кожне слово, всі вони – на своєму місці», – розповіла нашому сайту вокалістка гурту «АССА» та автор пісні Тетяна Власова.

Цікаво, що окрім музичної складової, даний реліз від «АССА» вмістив у себе також відеокомпонент – спеціальний відеоряд, у якому музиканти спробували сумістити урбаністику і природу, зобразивши Київ у невеличких символічних деталях, на які в буденній метушні люди часто не звертають увагу. Тож тепер «світло» можна не тільки почути, але і побачити на YouTube, а вже за деякий час його можна буде навіть потримати у руках – пісня увійде до майбутнього повноформатного альбому команди, який музиканти планують видати на фізичних дисках.

Українська музика: АССА – Більше Світла

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *