АСАФАТОV – Люди ідуть від людей
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

АСАФАТОV – Люди ідуть від людей (Сингл)

До вашої уваги новий сингл «Люди Ідуть Від Людей» Сергія Асафатова (АСАФАТОV), який було написано ще минулого року, під час участі співака у телешоу «Голос країни». Продюсуванням свіжого треку займалися Арсен Мірзоян та Віталій Телезин.

Цікаво, що Сергій та Арсен планували зробити цю композицію в дуетному форматі, але обставини склалися по іншому.

«Композиція «Люди Ідуть Від Людей» є для мене однією з найважливіших, якщо не найважливішою роботою. Початково я мав на меті видати цю пісню рік тому в іншому варіанті, в іншому розмірі… Я показав її Владиславу Оніщенку і він дав мені пораду поки що нічого не робити з даною композицією, а просто покласти її до полиці. І чомусь я прислухався до цього. Інколи все відбувається зовсім не так, як ми плануємо чи хочемо. Сьогодні я дійсно щасливий, що ця пісня зазвучала. Радий поділитись з вами музикою і сказати, що наразі пісня доступна на всіх музичних платформах нашого світу», – коментує Сергій Асафатов.

Додамо, що зовсім скоро відбудеться прем’єра кліпу до пісні «Люди ідуть від людей», знятого у Добропіллі. Режисерами відео виступили Олена Божко та Віктор Придувалов. Слідкуйте за наступними новинами від виконавця!

АСАФАТОV – Люди ідуть від людей
Слухати та придбати

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *