АСАФАТОV - Дитинство
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

АСАФАТОV – Дитинство (Відео)

Співак Сергій Асафатов (АСАФАТОV) презентував ностальгічну роботу під назвою “Дитинство”, у якій розповів про період свого дитинства та юнацтва, про важливість вміти дати здачу та про вміння щиро радіти кожному новому дню і миті.

Разом із піснею також було оприлюднено офіційне відео до неї. Цікаво, що ролик було знято не на професійне обладнання, а на дванадцятий iPhone. Режисер та монтаж: Віктор Придувалов; продакшн компанія: Re: Evolution Film.

«Я дуже вдячний нашому легендарному вітчизняному кліпмейкеру Віктору Придувалову за цю чудову роботу! Щасливий, що знову сталася ця магія. Щасливий, що життя надало можливість співпрацювати з таким видатним і талановитим майстром! Щасливий, що тепер це кіно буде жити десь на просторах інтернету і сподіваюсь, що у ваших серцях», – коментує АСАФАТОV.

Музикант також зазначив, що працював над піснею «Дитинство» майже три роки з перервами, адже все ніяк не міг відшукати потрібне, на його погляд, звучання. Композиція (а точніше її нариси) довго крутилася в його голові, але Сергій ніяк не міг зрозуміти, чого саме у ній бракує. І от, в один чудовий день, пазли склалися – артист додав до звучання духові інструменти, перезаписав партії барабанів, гітари та вокалу. Відтак настав слушний час поділитися цією роботою.

АСАФАТОV – Дитинство

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *