Артем Пивоваров - Твої Вірші, Мої Ноти
Етно та фольк, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Артем Пивоваров – Твої Вірші, Мої Ноти (Альбом, ч.1)

«Твої Вірші, Мої Ноти»: щиросердечність української душі у свіжому лонг-плеї Артема Пивоварова.

Артем Пивоваров презентував платівку під назвою «Твої вірші, мої ноти» – збірку композицій, виданих у його однойменному авторському проекті, який ставить собі за основне завдання популяризацію вітчизняної культури крізь музичну призму.

«Твої вірші, мої ноти» – це новий погляд на творчість видатних українців. Платівку сповнено мудрістю предків та відвертістю української душі. У ній йдеться про щирість, кохання, почуття, горе та радісні моменти. Про всі ті емоції, які відчуває практично кожна людина і які так вправно описували українські митці.

Артем Пивоваров - Твої Вірші, Мої Ноти

До альбому потрапили пісні, які вже встигли полюбитися меломанам, ще два оновлені варіанти оприлюднених раніше композицій та три абсолютні новинки. У створенні диску приймали участь: Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Олег Скрипка, Ольга Полякова, Альона Альона, хлопці з гурту KALUSH, Злата Огнєвіч, Ярмак, LELY45, Шумей, Євген Хмара та Паша Шилько.

Ось що розповів про новинку сам Артем Пивоваров: «Коли я тільки-но починав занурюватися у всесвіт української поезії, я вже тоді збагнув, що вона точно буде частинкою моєї творчості. У нашої країни чимало видатних та цікавих постатей, які повпливали на формування культури та розвивали важливі ментальні риси українців. Я би дуже хотів, аби про цих митців та їхні твори дізнавалися все нові й нові людей. Тому це я й зробив головною метою свого проекту «Твої вірші, мої ноти», це моя власна велика місія. Дана платівка відображає внутрішній світ українців. Слухаючи її, ви зможете довідатися трохи більше про душу українців та долю українського народу».

Артем Пивоваров – Твої Вірші, Мої Ноти
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *