Артем Пивоваров & Quest Pistols - Очі
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Артем Пивоваров & Quest Pistols – Очі (Кліп)

До вашої уваги нова спільна робота Артема Пивоварова та гурту Quest Pistols під назвою «Очі»!

В основу пісні покладено вірш «Глянь їй в очі» поета Григорія Чупринки. Григорій Авраамович був культурним та політичним діячем, якого сьогодні знають як яскравого представника вітчизняного символізму. Його світогляду притаманне сприйняття людини в якості частини загальної світобудови, де людина тісно пов’язана з природою. У використаних музикантами рядках, митець майстерно порівняв зовнішні елементи та емоції людей із красою природи, що не могло не знайти відгук у творчих особистостей сьогодення.

Авторство музики належить Артему Пивоварову та Денису Соколову.

Артем Пивоваров & Quest Pistols - Очі

«Це дуже неочікуваний feat. Але фінальний результат вартував усіх витрачених зусиль. Ми з радістю представляємо вам наш спільний з Артемом Пивоваровим кліп на пісню «Очі». Цей сингл входить до серії пісень проекту «Твої вірші, мої ноти». У музичний простір увірвався новий хіт!» – кажуть учасники команди Quest Pistols.

У свою чергу Артем зазначив, що вважає Григорія Чупринку, одним із найбільших романтиків своїх часів, адже мислення поета було надзвичайно оригінальним, і це вирізняло його з переліку інших митців. Григорій вмів образно та алегорично характеризувати ті чи інші події у романтичних стосунках. За словами Артема, композиція «Очі» характеризується простим і зрозумілим сенсом. Адже інколи буває так, що зустрівши особливу людину, слова стають зовсім не потрібними – один погляд очі в очі дозволяє зрозуміти абсолютно все.

Режисура відео: Артем Пивоваров та Олександр Шапоринський.

Артем Пивоваров та Quest Pistols – Очі
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *