Артем Пивоваров – Міраж
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Артем Пивоваров – Міраж (Кліп)

Співак Артем Пивоваров за допомогою свіжої відеороботи «Міраж» занурив поціновувачів своєї творчості до нового сюрреалістичного світу. За задумом, знімальна команда хотіла у відео гармонійно поєднати всесвіт ірраціональних сновидінь і фантазій з реальністю, що стало справжнім викликом для режисера Тараса Голубкова та учасників Inakshe Production.

Окрім того, до знімального процесу було запрошено Данила Лисенко, який є українським чемпіоном з жонглювання кільцями.

Як зазначив Артем Пивоваров, головна ідея кліпу «Міраж» полягає у тому, щоб закликати меломанів ніколи не обмежувати свої фантазії, адже мрії наче хмари можуть набувати різних форм, головне – просто дозволити їм літати. За словами артиста, усім нам треба частіше дивитися у небо, адже саме там ми побачимо зірку, що вкаже вірний шлях до мрії.

У свою чергу режисер Тарас Голубков розповів, що в основі кліпу «Міраж» лежить історія про зірку-вказівника, про особливий путівник по життю для кожної людини. «У всіх важких життєвих ситуаціях, ми маємо вміти підіймати голову, віднаходити свою власну символічну зірку. І тоді вона обов’язково зателефонує та надасть потрібні відповіді».

Наразі пісня «Міраж» вже доступна для ознайомлення на більшості медіа-майданчиках.

Артем Пивоваров – Міраж
Слухати чи придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *