Артем Пивоваров & Маша Єфросиніна - Люблю
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Артем Пивоваров & Маша Єфросиніна – Люблю (Кліп)

Неочікувана новинка від Артема Пивоварова та Маші Єфросиніної: до вашої уваги спільна робота під назвою «Люблю», в основу якої покладено вірш Михайля Семенка.

У цій композиції Маша Єфросиніна пристрастно зачитала вірш під назвою «Сон», який разом із іншим твором «Люблю» утворює єдину історію.

Артем Пивоваров: «Михайль Семенко завжди був яскравою й неординарною постаттю в українській літературі. Він був сміливим експериментатором, який прагнув змінювати стале уявлення про поезію. Я би дуже хотів, аби про цю видатну постать дізналася якомога більша кількість людей, тому і присвятив нашу роботу поезії видатного вітчизняного футуриста.

Маша, я вдячний тобі за підтримку моєї ідеї і за твою участь у проекті «Твої вірші, мої ноти», за довіру мені, як музиканту. Дивіться відео та слухайте нашу роботу «Люблю» на офіційних цифрових майданчиках, діліться враженнями в коментарях».

Артем Пивоваров & Маша Єфросиніна - Люблю

Маша Єфросиніна: «В мене просто бракує слів! Відбулася презентація мого першого в житті музичного дуету, пісні та відеокліпу. Здається, я зараз втрачу свідомість! Але факт того, що в сорок чотири роки можна відчувати абсолютно нові емоції і отримувати зовсім новий досвід – підтверджено. Артем запропонував зробити спільну пісню близько року тому і я довго вагалася, бо дуже соромилася співати. Але тільки подивіться, що вдалося зробити цьому артисту- він зумів вийняти мою душу, розбудити її, змусити заспівати почуттями… Я щиро вдячна Артему за всі ці відчуття і за те, що він зробив прем’єру в день мого народження!»

Разом із піснею «Люблю» також було оприлюднено офіційний кліп до неї (director: Perov). У відео режисер розкриває власні історії Артема та Маші – герої занурюються у спогади дитинства, про яке нагадують важливі речі та фотокартки з минулого, що переносять виконавців до рідної домівки, до світлих життєвих моментів.

Артем Пивоваров & Маша Єфросиніна – Люблю
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *