Артем Пивоваров - Маніфест
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Артем Пивоваров – Маніфест (Кліп)

Популярний виконавець Артем Пивоваров презентував нове офіційне відео до потужної композиції під назвою «Маніфест», яка з’явилася у мережі трохи раніше.

У свіжому кліпі співака використано яскраві візуальні образи, які покликані звернути увагу глядача на притаманні українцям риси характеру, що стали основним акцентом у кадрі. Режисером ролика виступив Мітя Шмурак.

Як розповів Артем Пивоваров, у новинці підіймається питання сутності всіх українців, та змальовуються ті людські якості, які розкривають нас як єдину націю. Адже українці є щирими, добрими та ніжними, але завжди готові продемонструвати силу та характер, якщо їх намагатимуться образити. Українцям не потрібне чуже, але і свого вони не віддадуть. За словами Артема, так склалося історично, адже свободу, гідність та відвагу в нас не відняти.

Артем Пивоваров - Маніфест

«В основу цієї роботи прокладено життя, мрії, сподівання, надії – всі ті аспекти, які формують особливий код характеру українців», – коментує автор.

Варто додати, що пісня «Маніфест» стала частинкою проекту “Мапа української ідентичності”, де Артем ділиться власними роздумами про особливість української музики, вплив на неї війни та важливість творчості як зброї на культурному фронті.

Артем Пивоваров – Маніфест

Українці дуже тепло сприйняли цей реліз від Артема:

  • «Артем, дякуємо за твій величезний вклад в розвиток української культури! Ти – новий її подих»;
  • «Не чула нічого більш потужного та надихаючого, ніж Маніфест! Дякую тобі за цю силу, яка є в цій пісні»;
  • «Мурахи по шкірі від таких пронизливих слів. Енергетика зашкалює!»;
  • «Маніфест можна розібрати на цитати, бо кожен рядок геніальний!»;
  • «Ваші пісні додають сили і підтримують завжди! На кожному етапі життя Ви ювелірно відтворюєте стан душі кожного із нас. Вся Ваша творчість – це скарб великої багатої душі! Вам і Вашому творчому колективу – велика вдячність»;
  • «Кліп такий гарний, що боїшся моргнути, бо кожну секунду щось нове і таке, що хочеться порозглядати».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *