Артем Пивоваров - Ти знаєш, що ти людина
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Артем Пивоваров – Ти знаєш, що ти людина (Кліп)

Український артист Артем Пивоваров вчергове достукався до сердець українців творами зі свого проєкту «Твої вірші, мої ноти». Цього разу велику кількість позитивних відгуків меломанів отримала робота «Ти знаєш, що ти людина», в основу якої покладено вірш Василя Симоненка.

В анотації до новинки співак зазначив, що Василь Симоненко є дійсно видатним українським поетом, поборником правди та патріотом, який свого часу написав багато чудових творів, що є актуальними до сьогодні. Артем наголосив, що вірш «Ти знаєш, що ти людина» є особливою роботою для нього, що налаштовує на роздуми про цінність життя.

Артем Пивоваров - Ти знаєш, що ти людина

Зйомки кліпу відбувалися у той час, коли Артем Пивоваров перебував у благодійному концертному турі (Португалія та Австрія). Режисурою відео займався Юрій Броварний спільно зі самим співаком.

Як зазначено в прес-релізі, основною ідеєю кліпу є нагадування глядачам про те, що наше перебування на цій землі є не тривалим, і саме тому варто жити саме тут і зараз. Почуття та життєві випробування ніколи не мають нас лякати, ми маємо бути відкритими до нового, не відкладати нічого на завтра.

Артем Пивоваров – Ти знаєш, що ти людина
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *