Артем Пивоваров & Klavdia Petrivna - Барабан
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Артем Пивоваров & Klavdia Petrivna – Барабан (Кліп)

Артем Пивоваров та Klavdia Petrivna презентували спільну роботу під назвою «Барабан». В основу композиції покладено вірш, який написав представник розстріляного відродження, поет-футурист Ґео Шкурупій.

Дана робота одразу ж після прем’єри дуже швидко розлетілася мережею, набрала чимало схвальних відгуків слухачів та міцно закріпилася в музичних трендах.

Артем Пивоваров & Klavdia Petrivna - Барабан

Klavdia Petrivna зазначила у соціальних мережах, що їхня з Артемом дуетна пісня аж ніяк не про “барабани в укриттях”, які наробили чимало галасу, а про військову відвагу. Адже барабани ще за часів Запорізької Січі були обов’язковим атрибутом війни, символом відваги козацького війська.

У свою чергу Артем Пивоваров у коментарі про новинку розповів, що він із превеликою радістю продовжує підтримувати таким чином молодих українських виконавців і пишається бути причетним до музичного розвитку творчої України.

Варто додати, що у кліпі до пісні «Барабан» загадкова співачка Klavdia Petrivna так і не показала своє обличчя, залишивши інтригу стосовно власної особистості.

Артем Пивоваров & Klavdia Petrivna – Барабан
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *