Артем Пивоваров х DOROFEEVA - Думи
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Артем Пивоваров & DOROFEEVA – Думи (Кліп)

Артем Пивоваров та співачка DOROFEEVA оприлюднили спільну чуттєву роботу “Думи”, в основу якої було покладено вірш Тараса Шевченка.

Цю дуетну композицію виконавці створили у рамках авторського проекту Артема під назвою “Твої вірші, мої ноти”, який спрямовано на популяризацію та підтримку вітчизняної культури за допомогою музики. Для Дорофєєвої дана робота стала першии релізом, виданим з початку активної фази війни. Зауважимо, що прем`єра музичного твору “Думи” відбулася на сотий день військової агресії проти нашої країни.

Вірш Тараса Григоровича Шевченка “Думи мої, думи мої”, який є актуальним аж до сьогодення, пронизано сумом, тугою за вітчизною та вірою у щасливе та вільне майбуття на батьківщині. Артем Пивоваров зазначив, що не зважаючи на те, що сьогодні ми отримуємо незліченну кількість різної інформації та новин про війну, ми часто залишаємося наодинці зі своїми думками та переживаннями. І це буває досить важко. За словами співака, у такі періоди ми маємо пам`ятати, що наша ненька сприймає кожну людину такою, якою вона є – ми всі потрібні своїй країні.

Артем Пивоваров & DOROFEEVA - Думи

У свою чергу Надя Дорофєєва розповіла, що сум твору Тараса Григоровича перекликається з тим сумом, який ми відчуваємо сьогодні. Тому дуже важливо не “потонути” у цих емоціях та думках, допомагати один одному та самому собі. Адже ми обов`язково випливемо, вистоємо, збережемо наш культурний код.

Режисурою чорно-білого відео займався Артем Пивоваров разом із Олександром Шапоринським (OSA Video Production).

Артем Пивоваров & DOROFEEVA – Думи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *