Артем Лоік – За моїм вікном
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Артем Лоік – За моїм вікном (Альбом)

Наступний реліз ми підготували для поціновувачів реп- та хіп-хоп напрямку сучасної української музики: до вашої уваги новий студійний альбом Артема Лоіка, відомого своєю небезуспішною участю в таких телешоу як «Україна має талант» та «Х-фактор». Цікаво, що полтавський музикант не інформував своїх прихильників про те, що роботу над платівкою «За моїм вікном» вже практично повністю завершено, а просто дочекавшись влучної миттєвості, виклав її на своїх офіційних сторінках у соціальних мережах. В анотації до диску Артем зазначив, що цей реліз увібрав у себе все те, що зріло у нього всередині багато років і от, нарешті, таки вивільнилось назовні, перетворившись у презентований музичний матеріал.

Цілком імовірно, що цими словами Артем Лоік, окрім всього іншого, хотів підкреслити використану в альбомі мову, адже всі тринадцять треків свіжого лонг-плею «За моїм вікном» виконано виключно українською мовою, що раніше було для виконавця нехарактерним. Нагадаємо, що Артем вже має у своїй офіційній дискографії три попередні студійні альбоми, в яких україномовний контент був відсутнім. У презентованому диску шанувальники полтавського репера віднайдуть мотиваційну лірику, соціальні аспекти, а також звичайнісінькі життєві історії, що підіймають актуальну проблематику та хвилюючі музиканта питання.

І хоча з подачі самого виконавця всі тринадцять треків LP-релізу «За моїм вікном» вже активно мандрують сторінками всесвітньої мережі, ви маєте нагоду переказати Артему своє «дякую», придбавши ліцензійний матеріал на iTunes чи аналогічних офіційних сервісах.

На останок зазначимо, що після презентації альбому «За моїм вікном», Артем Лоік оприлюднив у мережі ще одну новинку – офіційне відео до заключної композиції диску під символічною назвою «Остання». Окрім самого Артема, в новому кліпі ви зможете побачити його друзів з формації «Сент-Тропе», а також двох найрідніших людей – дружину та маленького сина.

iTunesВам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *