Артем Лоік & Абіє - Лютує
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Артем Лоік & Абіє – Лютує (Сингл)

Український реп-виконавець Артем Лоік спільно зі молодою співачкою на псевдо Абіє (Наталя Шевченко) записали спільний трек «Лютує».

«Наташ, треба терміново записати пісню. У нас же свій фронт. Ми мусимо діяти», – звернувся до Абіє Артем Лоік. І творчу роботу одразу ж було розпочато.

«Я обіймаю кожного з вас і закликаю жити. Ми обов‘язково переможемо, бо ми вже перемагаємо. Ми вміємо любити!» – пише у соціальних мережах Абіє.

У свою чергу Артем Лоік зауважив, що композиція «Лютує» є дуже схожою на рану, яка кровоточить. Адже ця жорстока та кривава війна за право бути незалежною країною кардинально змінила життя кожного українця. «Ми благаємо всіх незламних захисників і захисниць України повернутися живими! Ми впевнені у швидкій перемозі!» – каже виконавець.

У відео до пісні «Лютує» використано роботи студентів Національно університету Полтавської політехніки імені Ю. Кондратюка.

Артем Лоік & Абіє - Лютує

Ось як реагували на новинку деякі меломани:

  • «Артем, це дуже, дуже сильно. Немає слів, щоб описати всі емоції від перегляду. Просто дякую тобі за творчість у такий складний період. У кожного свій фронт, кожен робить все, що має робити. Твій фронт – літери на папері, пісні. Продовжуй в тому ж дусі»;
  • «Сказати що це сильно – не сказати нічого. Господи, дай сил Україні»;
  • «Малюнки пробрали до самого серця. Скільки болю. За ці три хвилини я постарів на три роки. І холод. Жахливий холод по спині»;
  • «Круті вірші і сама пісня… Сумна, але то є нинішня правда. Дух Українця незламний»;
  • «Дякую вам за дуже сильний і потрібний для нас всіх трек… Бережіть себе…»;
  • «Дуже сильно, до сліз… І художні роботи – неймовірні».
Артем Лоік & Абіє – Лютує

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *