Артем Кондратюк - Я благаю
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Артем Кондратюк – Я благаю (Лірик-відео)

До вашої уваги осіння прем’єра пісні «Я благаю» від Артема Кондратюка!

Коли збираються разом люди, які закохані в музику і творчість, то у них в результаті таких творчих тандемів народжуються чудові композиції. Цього разу в одному творчому цеху зібрались надзвичайно талановиті люди – композитор Олександр Яшин, поет Василь Радуга та український співак Артем Кондратюк. Композиція вийшла дуже лірична та тепла. Вона створює бажання від якого хочеться забути про все, зайти в затишну кав’ярню, випити смачної кави та душею загубитись в шелесті осіннього золота. Музичний настрій в цій композиції створив аранжувальник Андрій Гураль.

«За всю свою творчу кар’єру я зрозумів, що кожна людина дуже індивідуально сприймає ту чи іншу пісню. Вона бачить щось своє, щось дуже близьке до її життя. Коли я співаю цю пісню, я відчуваю самотній діалог особистих почуттів, який відбувається в моїй голові і торкається серця. Увесь трек пронизаний світлим та сильним коханням. Кожний, хто буде слухати пісню, неодмінно відчує щось своє і дуже особисте. Я сподіваюсь, що ця композиція подарує багато справжніх емоцій , які відчували та переживали майже усі!» – розповів співак.

Прихильники артиста дуже люблять лірику в його виконанні та давно чекали на новий сингл. За словами артиста, пісня «Я благаю» – це нова сторінка його творчого життя.

Артем Кондратюк – Я благаю
Артем Кондратюк у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Лілія Ярмол says:

    Вітаємо Артема Кондратюка з прем’єрою нової пісні “Я благаю”!Бажаємо творчих успіхів! Артем Кондратюк -найкращий артист! У творчості Артема захоплює неймовірне виконання пісень, душевність, ніжність, професійність, цілеспрямованість, любов до української пісні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *