Артем Кондратюк – Лиш тебе одну люблю. Акустика
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Артем Кондратюк – Лиш тебе одну люблю. Акустика (Відео)

Артем Кондратюк представив акустичну версію пісні «Лиш тебе одну люблю».

Вічна балада про кохання Артема Кондратюка “Лиш тебе одну люблю” отримала нове життя з виходом її акустичної версії! Пісня миттєво стала хітом і звучала на незліченних весіллях по всій Україні. З більш ніж 2,5 мільйонами переглядів на YouTube, можна з впевненістю сказати, що пісня захопила серця багатьох.

Артем Кондратюк – Лиш тебе одну люблю. Акустика (Відео)

«Я давно хотів створити щось акустичне і камерне, але ідея визрівала довго. В один момент у мене з’явилось бажання записати щось під гітару. Я набрав свого друга, музиканта В’ячеслава Поле і запропонував зробити щось цікаве під гітару на мою пісню «Лиш тебе одну люблю», тільки в іншому стилі та в іншій вокальній подачі. Коли я перший раз до нього приїхав і почав наспівувати пісню, він з перших нот підхопив і народилось те, що ви зараз чуєте. Мені дуже сподобався цей експеримент і вірю, що в майбутньому таким творчим експериментам буде місце. Надіюсь це буде цікаво не тільки мені, але й слухачу. Всім приємного прослуховування».

Акустична версія пісні «Лиш тебе одну люблю» є на всіх цифрових майданчиках. Наразі співак працює над новим авторським альбомом, тож нова оригінальна музика та ліричні хіти вже на горизонті.

Артем Кондратюк – Лиш тебе одну люблю. Акустика
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *