Артем Кондратюк - Діти свободи
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Артем Кондратюк – Діти свободи (Сингл)

Український співак Артем Кондратюк презентував свій авторський трек “Діти свободи”. Нову пісню артист присвятив українському народу, який зараз захищає свою країну і переживає нелегкі часи.

“Ця композиція про головні риси української нації: українці вільні, незламні та мужні. За всі роки незалежності український народ показав всю свою сутність та відмінність від інших народів пострадянського простору. Саме зараз відбувається пік боротьби за остаточну та беззаперечну незалежність. Ця війна згуртувала і показала справжній український характер незламного духу. Всією своєю нескореністю ми показуємо ворогу та усьому світу, що ми справжні сини і дочки свободи!”, – ділиться Артем Кондратюк.

Під час війни в Україні народилась певна кількість пісень про боротьбу за незалежність нації, тому що кожен музикант дуже тонко відчуває боротьбу добра зі злом.

Артем Кондратюк - Діти свободи

“Перший місяць я був у складному психоемоційному стані, як і всі українці. Мої думки були далекі від музики. Війна мене розбудила 24-го лютого о 5-тій ранку ракетним бомбардуванням по моєму рідному містечку Озерне… Після цього мені здалось, що кожне українське серце подорослішало на багато років вперед. Мені часто писали на електронну пошту та в соціальних мережах та запитували, коли буде нова пісня про українську боротьбу і т.д. Скажу чесно, у мене не виходило це зробити, тому що фізично та емоційно я був виснажений. Кожного разу, коли змушував себе написати хоча б декілька рядків тексту або створити якусь мелодію, то нічого не виходило, був у ступорі. Хотілось написати абсолютно про всі почуття, але в одну пісню неможливо вмісти біль, розпач, героїзм, людське горе, перемогу, незламність і багато іншого.

І я в один момент відпустив прагнення щось написати, бо не було натхнення. Навіть подумав, що пісні на таку тематику – це не моє. Але одного дня мені стало фізично погано і я вирішив вдень трохи поспати. Як тільки приліг, заплющив очі і потрохи почав відчувати сон, то десь в підсвідомості почала звучати мелодія куплету зі словами. Я швидко прокинувся та наспівав на диктофон. Після декількох записів на смартфон я заснув. Наступного дня я прослухав записи і усвідомив, що з цього може вийти хороша пісня”, – пояснює артист.

Артист до війни активно готувався до зйомок кліпу на пісню “Кожного ранку”. 23-го лютого Артем разом з командою спілкувався до пізньої ночі по організаційним питанням, але далі склалось все по іншому сценарію.

“Я впевнений у нашій перемозі! Кожного дня молюсь і зі своєї сторони роблю все, що можу. Мені іноді здається, що ця війна нам дана для того, щоб всі ми трансформувались та по іншому подивились на своє життя. Ця війна згуртовує та робить нас ще сильнішими і мудрішими! СЛАВА УКРАЇНІ ! СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ ! СЛАВА НАЦІЇ !!! ” – Артем Кондратюк.

Саунд продюсером нового треку став Андрій Гураль, з яким Артем Кондратюк створив багато гарних пісень з 2015 року по сьогоднішній день. Артист має намір найближчим часом екранізувати пісню. Приємного прослуховування!

Артем Кондратюк – Діти свободи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *