Артем Кондратюк - Діти Свободи
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Артем Кондратюк – Діти Свободи (Кліп)

Український співак Артем Кондратюк презентував новий кліп на авторський сингл «Діти Свободи». Новий кліп та пісню артист присвячує незламності духу українського народу.

У нових воєнних реаліях кожна людина тримає свій фронт, на якому йдуть запеклі бої. Творчі люди обороняють культурний фронт. Кожний музикант намагається випускати музичний україномовний контент, який би підтримував та надихав людей. Майже сто років тому музика сильно підтримала американський народ під час великої депресії.

Артем Кондратюк та його команда вирішили відзняти нове відео на пісню «Діти Свободи», тісно пов`язаною із подіями довкола війни в Україні.

Головними людьми в процесі екранізації стали: режисер – Маргарита Івасенко, оператор – Василь Боровий та директор (продюсер) – Лариса Івасенко.

«Ми це зробили, хоча було багато труднощів. Бажання екранізації пісні було ще в кінці травня, коли новий сингл ще не вийшов в світ. Режисер кліпу Маргарита Івасенко довго фантазувала, слухаючи композицію, щоб створити цікаву ідею. Усі ми теж планували та думали, як в нових обставинах відзняти кліп з тими можливостями, що у нас були. Маргарита придумала образ українця з будинком на плечах, який долає величезні відстані і проходить свій непростий шлях. Це дуже символічно, тому що зараз кожен українець на своїй спині тримає та не дає впасти нашому спільному дому під назвою Україна. Війна змусила багатьох змінити свій внутрішній і зовнішній світ. Кожного українця вона зустріла по-своєму і підштовхнула змінити звичний спосіб життя. Через війну мільйони людей виїхали з країни або переїхали в іншу область, щоб врятувати родину. Хтось сидів тижнями в підвалах без води, а у когось війна назавжди забрала рідну людину … Але все, що нас об’єднує, – це велике бажання захистити та зберегти наш будиночок, який кожного дня несемо на своїх плечах. Разом до перемоги та миру! Слава Україні! Слава ЗСУ!» – коментує Артем Кондратюк.

Після виходу у світ цієї відеороботи артист має намір працювати над новою піснею.

Артем Кондратюк – Діти Свободи
Завантажити пісню

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *