Арсен Мірзоян

Дискографія:

2011 – Гудзики

Арсен Мірзоян – талановитий і харизматичний виконавець із Запоріжжя. У рідному місті закінчив навчання, отримавши спеціальність металург, але врешті-решт вирішив присвятити своє життя справі, до якої все життя тяжіла його душа – музиці. Арсен розпочинав свою музичну діяльність в запорізькому колективі “Бабурка“, який користувався успіхом у слухачів і регулярно запрошувався на великі музичні фестивалі країни. У складі цієї ж команди приймав участь у проекті “Свіжа кров”, який проводив телеканал М1. Окрім цього, Арсен активно співпрацює з іншими відомими гуртами України, серед яких можна виділити виступ з “Тартаком” на фестивалі “Таврійські Ігри”, де Арсен разом з Сашком Положинським виконали пісню “Не кажучи нікому”, зірвавши овації багатотисячної аудиторії.

Він не раз зазначав, що прийшов у музичну сферу задля мистецтва, донесення слухачам своєї філософії, ідей і світосприйняття, а не для комерційно-фінансового аспекту, як більшість сучасних шоу-бізнесових виконавців. Звичайно, Арсен час від часу приймає участь у приватних корпоративах та вечірках, заробляючи гроші для своєї сім`ї, але ніколи не виконує на виступах такого формату свої авторські ліричні композиції, обираючи більш жартівливе і невимушене забарвлення виступу.

У 2011-му році Арсен Мірзоян приймав участь у вокальному шоу “Голос Країни”, в якому дістався до фіналу. На проекті його влучно і символічно охрестили сталевим голосом країни, підкресливши унікальні тембри звучання голосу співака. Одразу після шоу розпочалась кропітка робота над дебютною сольною платівкою, яка отримала назву “Гудзики”. А за два роки світ побачить друга студійна робота музиканта з робочою назвою “Незручні ліжка”, декілька пісень з якої вже зараз доступні для прослуховування.

Всі записи з теґами “Арсен Мірзоян”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *