Арсен Мірзоян – Слова і ноти
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Арсен Мірзоян – Слова і ноти (Альбом)

Цікаво, що посилання на придбання нового альбому Арсена Мірзояна під назвою «Слова і ноти» з’явилися на офіційних сторінках у Фейсбук 11 листопада, але ще за день до цього, традиційно для UA-нету, реліз у повному обсязі виклали у російській соціальній мережі «ВКонтакті» та на вітчизняних торрент-трекерах. Зі свого боку ми, звісно ж, закликаємо придбати свіжу платівку за допомогою iTunes чи Google Play (посилання нижче), виказавши тим самим подяку артисту, а викладений матеріал використати хіба що для ознайомлення. Тим паче «Слова і ноти» однозначно вартують тих кількох десятків гривень на спеціалізованих сервісах, про що ми розповімо далі.

Отже, «Слова і ноти» – це п’ятий студійний альбом Арсена Мірзояна (враховуючи акустичну «Ніч»), що вмістив у себе одинадцять треків, серед яких дві версії вже відомої «Джеральдіни» та пісня «Не Магеллан», оприлюднена раніше разом із офіційним кліпом (більше про це відео тут). Окрім того на диску присутня дуетна композиція «Фура і артисти», виконана разом із Сашком Положинським. Ось що розповідав про дану композицію Арсен: «Було би голослівно казати, що вона конкретно комусь присвячується. Просто, на жаль, останнім часом чимало наших із Сашком друзів-музикантів пішли з життя. Вона місцями трохи цинічна, місцями правдива, саме такою ми її бачимо». Звісно, одним з ключових поштовхів до написання цієї пісні послугувала трагедія Кузьми.

Розглядаючи увесь новий матеріал альбому «Слова і ноти», одразу ж варто відмітити фірмову манеру виконання артиста, глибокі та чуттєві тексти, сповнені алегоріями на кшталт «ми заживемо з тобою як рани», а також, звісно, особистісні переживання виконавця. Що стосується головної ідеї свіжої платівки Арсена Мірзояна, то тут варто навести цитату з найпершого треку: «Ти малюєш ілюстрації, а я пишу слова і ноти – ідіоти ми, або всі навкруги».

«Це концептуальна історія – мислити одним треком неможливо, треба робити це платівками. Альбом «Слова і ноти» вийшов значно фатальнішим змістовно, ліричні твори перетворилися на чоловічі», – коментує артист.

Всеукраїнське турне Арсена Мірзояна на підтримку свіжої платівки розпочнеться 1 листопада у Луцьку та охопить 15 різних міст України. Що стосується концертної презентації альбому у столиці, то вона відбудеться 30.11.17 в МЦКМ Жовтневий палац.

Українська музика: Арсен Мірзоян – Слова і ноти

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

8 коментарів

 1. Олександр says:

  Класний альбом!

 2. Олена says:

  Я у захваті, неперевершено!!!

 3. Сергій says:

  Як завжди відвертий, стильний і про кожного. Це наразі найкраще в сучасній українській музиці.

 4. Фанат says:

  Жодної прохідної пісні, лише хіти. Це має лунати на кожній радіохвилі. Дякую Арсене!

 5. Юрій says:

  Цікавий альбом. Професійне виконання ! Молодець, Арсен!

 6. Іван says:

  Океан Ельзи, Друга ріка, Лама. я думав, що далі не можливо(. Але є Арсен Мірзоян!!!
  Дякую за чудову музику і чудові тексти!

 7. Дмитро says:

  В природі існує CD диск з цим альбомом?

  1. Так, у мене був

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *