Арсен Мірзоян – Паперовий сніг
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Арсен Мірзоян – Паперовий сніг (Сингл)

Арсен Мірзоян продовжує підігрівати цікавість слухачів до своєї нової платівки «Паперовий сніг», яка має от-от з’явитися на полицях музичних крамниць та в Інтернеті: вчора, 17 грудня, співак представив користувачам соціальних мереж один з її головних хітів – однойменну з назвою диску пісню. Ну а ще раніше одними з перших почути нову композицію співака мали змогу слухачі багатьох популярних українських радіостанцій.

«Я пам’ятаю, як у моєму дитинстві ми вирізали сніжинки зі старих газет. На кожному аркуші були якісь важливі новини, сенсації, події… А нам тоді не було діла до того, адже ми були дітьми. У цьому і полягає різниця між дорослими та їхнім чадом – у сприйнятті свята та й світу в цілому. Моя нова композиція «Паперовий сніг» несе в собі цю різницю ставлення дітей і дорослих до якихось життєвих закидів, відкриває очі на ці разючі відмінності. Адже майже всі дорослі люди – нудні та не вміють отримувати справжнє емоційне задоволення», – зазначив «залізний голос країни».

Додамо, що окрім самого майбутнього альбому «Паперовий сніг», численні прихильники Арсена Мірзояна чекають на ще одну цікаву прем’єру – новий відеокліп на пісню «Інші двері», про яку ми вже згадували на нашому сайті раніше. Не пропустіть!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *