Арсен Мірзоян - Ніч
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Арсен Мірзоян – Ніч (Альбом)

«Сталевий голос» нашої країни Арсен Мірзоян оприлюднив свій новий акустичний альбом «Ніч», який став третім релізом у дискографії музиканта. Свіжа платівка вмістила в себе вісім авторських композицій, серед яких наявні як старі визнані хіти, так і поки що практично невідомі напрацювання Арсена, які він обіцяє з часом записати у класичному звучанні повним складом.

«Одного разу, під час мандрівки до Луцьку, ми майже випадково зайшли до місцевої студії звукозапису. У той момент ані у нас, ані у звукорежисерів не було на меті записувати матеріал, тим паче цілий альбом. Ми просто взяли у руки інструменти, а хлопці сіли за пульт. Ніч тривала, а ми в ній жили. Ми провели всю ніч на студії, занурившись у музику та не думаючи ні про що стороннє, результатом чого і став диск «Ніч». Це просто наше, нічне, особисте… Та ніч більше не повториться, але ми відчули її настрій, яким наразі готові ділитися зі слухачем», – розповів Арсен Мірзоян.

Варто додати, що трохи згодом Арсен вирушив у тур на підтримку своєї нової акустичної програми, у рамках якого відбулося більше десяти живих виступів містами України. Наразі всі бажаючі можуть ознайомитись з новим альбомом «Ніч», адже сьогодні, 23 квітня, реліз з’явився на офіційних сторінках виконавця в Інтернеті. До того ж, свіжа платівка була видана лімітованим тиражем на фізичних компакт-дисках, тож якщо ви бажаєте отримати власну копію «Ночі», можете зробити замовлення написавши представнику Арсена за посиланням нижче.

Замовити CD


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *