Арсен Мірзоян – Не Магеллан
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Арсен Мірзоян – Не Магеллан (Кліп)

Багато хто вже чув про пригоди Арсена Мірзона у Бангладеші та зокрема про те, як артиста та його команду заарештували місцеві прикордонні поліціянти в аеропорту. І от, нарешті, всі ми маємо нагоду поглянути на першопричину всіх тих подій – відзнятий на бангладешському кладовищі кораблів кліп на пісню «Не Магеллан». Сама композиція, до слова, також є новою та була оприлюднена у мережі близько тижня тому, про що ми вже повідомляли читачів «Нотаток».

«Саме у Бангладеші доживають свої роки промислові та навіть військові кораблі. Звісно, серед них є і вкрадені, але частіше на узбережжі Читтагонгу залишаються ті судна, які дешевше розпиляти, аніж повернути на Батьківщину. Кліп «Не Магеллан» – це невеличка розповідь про одного з українських балкерів, який здавали ще у 1996 році», – коментує новинку Арсен Мірзоян.

Додамо, що у відео можна побачити не тільки згадану екзотичну країну, адже другу частину відео спеціалісти компанії StaffConcert знімали в Одесі на кораблі під назвою «Принцеса Ніколь». Привідкриваючи сценарій зазначимо, що наприкінці кліпу Арсен Мірзоян разом із усіма музикантами таки зважились та стрибнули у воду.

За інформацією перс-служби артиста, нова пісня «Не Магеллан» увійде до наступного, четвертого за ліком (або ж п’ятого, якщо рахувати акустику «Ніч») альбому, реліз якого заплановано на найближчий час, адже у листопаді вже стартує всеукраїнський тур на його підтримку.

Українська музика: Арсен Мірзоян – Не Магеллан

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *