Арсен Мірзоян – Не Магеллан
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Арсен Мірзоян – Не Магеллан (Сингл)

Арсен Мірзоян презентував нову композицію «Не Магеллан» зі свого наступного студійного альбому «Слова і Ноти». На створення даної композиції співака надихнула робота сучасної поетеси зі Львова Маріанни Вдовиковської «Материк з островів», рядки з якої він і поклав в основу сьогоднішньої новинки.

«Я собі острів, що гуляє ні з чим». Нова, свіженька пісенька, та ще й на мій текст! Слухайте і любіть!» – пише у Фейсбук авторка лірики.

«Є такий тип людей – острови, які за життя або ж поєднуються у цілі материки, або ж навпаки, насолоджуються власною самотністю, лише ненадовго надаючи кораблям прихисток поблизу своїх берегів. І ті кораблі на узбережжі островів або знаходять бажаний порятунок, або просто гинуть. Але, в будь-якому випадку, всі вони вміють цінувати свою самотність», – філософствує Арсен Мірзоян.

Варто також згадати, що кілька днів тому завершилися зйомки офіційного кліпу до пісні «Не Магеллан», якій після монтажу та корекції постане на розсуд вітчизняних меломанів. Саме із цими зйомками був пов’язаний один дивний випадок – після закінчення знімального процесу на кладовищі кораблів у Бангладеші, керівництво даної азійської країни в аеропорту заарештувало Арсена Мірзояна та усю його знімальну групу без надання вичерпних пояснень. Як виявилося пізніше, таким чином служба безпеки країни прагнула перевірити мету прибуття українського артиста.

До речі, нещодавно, на початку вересня, попередній кліп Арсена до хітової пісні «Джеральдіна», перетнув позначку в один мільйон унікальних переглядів. А от чи спіткає подібний успіх майбутній ролик «Не Магеллан», ми з вами дізнаємося з часом.

Українська музика: Арсен Мірзоян – Не Магеллан

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *