Арсен Мірзоян – Можеш як
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Арсен Мірзоян – Можеш як (Кліп)

З пилу, з жару для вас сьогоднішня прем’єра від Арсена Мірзояна – кліп на пісню «Можеш як». У своєму новому відео співак постає у близькому для себе образі мужнього романтика, який поринає у своє минуле, віч-на-віч зустрічається з власними пекучими спогадами та пройденими колись життєвими стежками.

Режисером музичної міні-стрічки «Можеш як» виступив відомий режисер та сценарист Олег Борщевський, знаний за своєю співпрацею з багатьма українськими та російськими виконавцями. Також ім’я Олега відоме вітчизняним кіноманам завдяки двом короткометражкам з циклу «Влюбленные в Киев» та вітчизняній двадцятихвилинній еро-драмі «Німфо». За словами режисера, нове відео Арсена Мірзояна про те, як іноді, заглядаючи у закутки своєї підсвідомості, у своє, так би мовити, минуле життя, завжди треба вміти вчасно зупинитись, збагнути та прийняти ці події у ракурсі пройдешнього.

За сценарієм кліпу, Арсен Мірзоян повертається у будинок біля озера, з яким його пов’язує багато спогадів. І хоча у кадрі він постійно один, час-від-часу поруч відчувається невловима тінь – невидима жіноча постать. «Чоловіки мають приймати рішення, якими важкими вони б не виявились. Безпорадність вбиває, але уникати відповідальності – це теж не вихід. Треба завжди вміти сказати або «так», або «ні», – зазначив співак.

Теґи: Українська музика, Арсен Мірзоян, Можеш як

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *