Арсен Мірзоян - Ластівки над містом / Край землі
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Арсен Мірзоян – Ластівки над містом / Край землі (Сингл)

Український співак та виконавець своїх авторських творів Арсен Мірзоян не міг залишитися осторонь військових подій, якими наразі охоплена східна частина України, тож він вирішив висловити власну точку зору на ситуацію звичним для себе способом – музикою. Дві нові пісні Арсена «Ластівки над містом» та «Край землі» були написані саме через сьогоднішню надскладну ситуацію в нашій країні та у присвяті до Батьківщини. Вони правдиві, чесні, без обмежень та цензури. «Це моя відповідь на те, що відбувається. Я дійсно хочу пояснити людям, що насправді коїться навколо них. Я це роблю як звичайний громадянин країни, але думаю, що набагато швидше мене почують саме як музиканта», – пояснив співак.
Нагадаємо, що нещодавно Арсен Мірзоян прийняв участь у концерті для військовослужбовців у зоні АТО. Хоча це був не перший виступ співака за подібних умов, для Арсена він став одним із найважливіших та найвідповідальніших. По завершенню концерту виконавець зазначив, що всі наші військові дуже потребують підтримки з боку держави та народу, а всі артисти мають показати солдатам музикою, що вони не самі, про них не забули і ними пишаються.
Разом з тим, Арсен зазначив, що треба перш за все залишатися людьми та ніколи не забувати про це. Він сподівається, що збройний конфлікт закінчиться якнайближчим часом і всі ми заживемо у вільній, сильній і, що найголовніше, мирній країні.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *