Арсен Мірзоян – Інші Двері
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Арсен Мірзоян – Інші Двері (Сингл)

Вчора, 19 листопада 2015 року, на хвилях радіостанції «Люкс ФМ» відбулася презентація нової пісні Арсена Мірзояна під назвою «Інші двері», а через деякий нетривалий час новинка очікувано опинилася в Інтернеті. За словами музиканта, новий сингл виконано у стилістиці босано́ва (ритмічний джазовий напрямок) та з додаванням нетипових для нього електронних звуків та ефектів.

Нову композицію «Інші двері» Арсен Мірзоян написав у Луцьку під час останнього туру Західною Україною. Разом зі своїми музикантами він доволі швидко поклав вірші на музику і вже на наступному концерті у Рівному представив своє творіння публіці.

На її написання залізного голоса України надихнули строфи львівської поетеси Маріанни Вдовіковської: «Коли йдеш в інші двері, а те, що тримало блукати серцем лишилось, тримайся, чим більше було, тим мало сил буде десь, щоб подітись». «Мені припала до душі ця метафора, тож я почав розвивати з неї філософію. Так і з’явилась ця життєва пісня. Що її навіяло? Думаю, що спостереження за людьми, за самим собою… Це сумна тема, але краще виконувати її у веселому жанрі, що я, власне, і зробив. Адже в які двері ви б не заходили, це ніколи не змінить вашої суті – спочатку змінюйте себе, а вже потім двері», – розповів Арсен Мірзоян.

Окрім того, вищезгадана пісня Арсена увійде в його наступний студійний альбом «Паперовий сніг», реліз якого вже на підході.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Максим says:

    Чудова пісня. Як і більшість у Арсена!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *