Арсен Мірзоян – Ідіоти
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Арсен Мірзоян – Ідіоти (Кліп)

Режисер Олег Борщевський вирішив нагадати Арсену Мірзояну, що той, все ж таки, залишається рок-музикантом і має вести відповідне бешкетницьке життя. Принаймні хоча б в одному кліпі – саме так і з’явилася на світ ідея ролика до пісні з промовистою назвою «Ідіоти», де у всій красі зображається весела «тусовка-квартирник» із величезною кількістю алкоголю, розпусних жінок та справжньою рок-музикою.

Не дивлячись на назву пісні «Ідіоти», всі змальовані у кліпі розваги, Арсен, здається, не надто засуджує, а навпаки, природньо вживається у роль брутального рок-мачо. За словами артиста, він буквально «загорівся» ідеєю передати у кліпі ту особливу атмосферу, коли всі герої, будучи молодими, п’яними та розкутими, беруть від життя максимальну кількість вражень. На думку Арсена, ми всі маємо сповна насолоджуватися різними життєвими принадами, а «селфі», фото і «стріми» відкласти на потім. Відтак, кліп «Ідіоти» став ще й своєрідною відповіддю музиканта процесам глобалізації.

У свою чергу режисер Олег Борщевський зазначає, що пісню «Ідіоти» та сюжет даного кліпу пов’язує значно більше, ніж могло здатися на перший погляд. Зокрема, за словами кліпмейкера, люди часто роблять відверто ідіотські вчинки, перебуваючи «під градусом», а вже на наступний ранок, із головним болем і соромом, продовжують звичайне життя.

Словом, новий кліп Арсена Мірзояна – це історія миттєвої закоханості, яка виникає під час бурхливої квартирної вечірки.

Українська музика: Арсен Мірзоян – Ідіоти

Арсен Мірзоян у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Дана says:

    Мені здається, чи Арсен Мірзоян трохи застарий для таких кліпів?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *