Арсен Мірзоян – Іа
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Арсен Мірзоян – Іа (Сингл)

Арсен Мірзоян вдруге у своїй творчості оспівав мультфільм «Вінні-Пух» та його персонажів – слідом за однойменною композицією, презентованою декілька років тому, світ побачила сьогоднішня новинка під назвою «Іа». Як ви вже зрозуміли, у свіжій пісні мова піде про дружбу, неймовірну важливість цього життєвого аспекту та її цілющі властивості.

За алегоричним образом віслюка Іа, Арсен Мірзоян замаскував практично філософські тези головної ідеї даної роботи, серед яких відчуття пустоти всередині та одвічний пошук панацеї від цього життєвого дисбалансу. І хоча, за словами Арсена, друзі – це завжди найліпші ліки практично від будь-яких негараздів, головний ключ вирішення всіх проблем завжди знаходиться всередині нас самих.

Цікаво, що в новій пісні «Іа» Арсен Мірзоян виступив не тільки як автор слів та композитор, а й у якості автора обкладинки, основу для якої виконавець власноруч зобразив на бетонній стіні. Додамо, що це не перший стріт-арт у виконанні співака, адже раніше він вже відмітився створенням муралу із Чарлі Чапліном у місті Кам’янець-Подільський під час фестивалю Respublica. До речі саме Чарлі Чаплін, а якщо точніше, то його лист донці, надихнув Арсена на написання ще однієї нової композиції під назвою «Джеральдіна», що зовсім скоро має також стати надбанням загалу.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

4 коментаря

 1. Стася says:

  Арсен, ваша пісня Іа чіпляє глибоко, може навіть занадто. З нетерпінням чекаю на концерт у Вінниці!

 2. Олекса says:

  То Вінні-Пух, то Іа))) Арсен Мірзоян у дитинстві дуже любив мультики?) Про сову пісня буде?)

 3. Сергей says:

  В Одессе концерт прошел На УРА ! Иа была заглавной в концерте . Просто Суппер !

 4. Денис says:

  А як-то воно робиті дві пісні на ту саму мелодію?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *