Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко – Івана Купала
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко – Івана Купала (Кліп)

Двоє фіналістів вокального шоу “Голос Країни”, яке об`єднало їх як співаків і як особистостей, Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко, записали спільно дуетну пісню “Івана Купала” і відзняли на неї відеокліп. Сама композиція виконувалась раніше окремо Арсеном і увійшла у якості бонус треку в перший студійний альбом виконавця під назвою “Ґудзики” (2011). Проте, коли Арсен вперше почув голос Тоні, він одразу зрозумів, яку пісню хоче заспівати з нею разом у найпершу чергу, запропонувавши спільну творчу роботу. Так і утворився новий музичний дует, який дещо згодом трансформувався в інтимніші відносини, про які самі виконавці нещодавно розповіли громадськості.

Мальовничі кадри нового відео були відзняті на Хортицьких плавнях – заповітній українській місцині, що надала кліпу додатковий романтизм, чуттєвість та ліричність. Сюжет міні-стрічки розповідає історію двох закоханих, які ніжаться у ліжку на тихій воді, що віддзеркалює їхні силуети і відчуття. Та пристрасні настрої згодом змінюються драматичними, пов`язаними із втратою головним героєм найголовнішого в його житті – своєї коханої. У фіналі доля зглянулася над вбитим горем героєм, подарувавши йому унікальний дарунок – дитину, яку символічно принесло до берегів.

Режисеру кліпу “Івана Купала” Кадиму Тарасову, який створив загальну ідею і сюжет ролику, настільки сподобалась вищезазначена пісня Арсена Мірзояна, що саме він запропонував співаку відзняти до неї відеоряд, хоча початково планувалися зйомки кліпу на зовсім іншу композицію Арсена. Кадим розповідав, що навіть після багатогодинних робіт із даним кліпом, йому ані краплі не набридла пісня, і після презентації кліпу він регулярно продовжує її переслухати.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *