Арсен Мірзоян – Джеральдіна
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Арсен Мірзоян – Джеральдіна (Кліп)

Завдяки цьогорічному відбору до Євробачення, вітчизняні меломани добре запам’ятали пісню про дівчину Джеральдіну у виконанні «сталевого голосу країни» Арсена Мірзояна. Разом з тим, співак вже досить давно анонсував вихід до неї офіційного відео, що, власне, і трапилось вчора, у Міжнародний день жіноцтва. Зйомки музичного відео проходили на берегах Дніпра, в рідних для Арсена місцинах, де він провів фактично все своє дитинство. Головну жіночу роль виконала фіналістка другого сезону шоу «Танцюють всі!» Катя Бухтіярова. Особливість роботи – її україномовність, адже, як відомо, на конкурсі артист презентував французькомовну версію треку, а його україномовну варіацію виконував тільки на живих виступах.

Першу частину кліпу «Джеральдіна» знімали ще влітку, а другу взимку 2016 року. «За задумом, на контрасті зими та літа ми хотіли показати стан закоханого чоловіка «з нею» та «без неї». Під час заключних зйомок, локацію доводилося готувати протягом трьох днів, адже необхідний нам лід постійно зривало через сильну течію. Тому ми мали ловити той самий «влучний» момент. Часом ми навіть боялися, що разом з усією знімальною командою підемо на дно», – коментує новинку Арсен Мірзоян.

Цікаво, що презентувавши у соціальних мережах кліп «Джеральдіна» 8 березня 2017 року, у перші хвилини 9 березня відео видалили, та запропонували дивитися прем’єру на одному з музичних телеканалів. Але такий допрем`єрний показ, звісно, не міг залишитися без уваги прихильників, які скачували та перезавантажували ролик на власні сторінки, що дозволяє нам вже зараз представити дану роботу до вашої уваги.

Українська музика: Арсен Мірзоян – Джеральдіна

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *